Przecinarka do drewna

ciecie-drewnaOferta naszej firmy zbudowana jest z pewnych i markowych urządzeń. Każde z nich, przed wystawieniem na sprzedaż zostaje dokładnie sprawdzone przez naszych serwisantów, w celu zminimalizowania prawdopodobieństwa ewentualnych usterek przekładających się na niższe zadowolenie klientów. Na wszystkie wystawione sprzęty możemy wystawić fakturę VAT oraz dołączamy dokumentację od ich poprzednich właścicieli.

Posiadamy szeroki zakres wyboru pośród przecinarek do drewna. Jeśli jesteś klientem, który od sprzedawcy oczekuje wysokiej wiedzy technicznej, z pomocą której będzie w stanie dopasować urządzenie pod Twoje potrzeby – idealnie trafiłeś. Nasi doradcy sprzedażowi, po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań będą w stanie Ci pomóc. Sprawdź więcej na temat przecinarki do drewna

Chyba najpopularniejszym urządzeniem, z pomocą którego przetniemy drewno, jest piła spalinowa. Obecnie, produkowane są one przez wielu producentów. Ufamy, że najwyższą satysfakcję zapewni urządzenie pochodzące jedynie od liderów sprzedaży, dlatego najczęściej w naszej ofercie pojawiają się piły spalinowe firmy Stihl. Wbudowany silnik spalinowy, napędzany jest zwykłą benzyną bezołowiową, dostępną na każdej stacji w Polsce. Wprawia on w ruch łańcuch, który dokonuje cięcia. Jak powszechnie wiadomo, najczęściej zużywającym się elementem urządzenia jest właśnie wyżej wspomniany łańcuch. Kupując go u nas, mają Państwo zapewniony montaż gratis. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość naostrzenia starego łańcucha, co przedłuży czas jego wykorzystywania.

Czasem jednak, nasi klienci wymagają urządzeń, które oferują większy poziom komfortu w trakcie jego wykorzystywania. Nasza oferta również jest przeznaczona dla nich, ze względu na fakt obecności w niej obrabiarek do drewna. Kupując jedno urządzenie, klient poza możliwością cięcia drewna, zyskuje możliwość jego dalszego obrabiania (np. heblowania). Zaproponowane przez nas rozwiązanie, powinno szczególnie spodobać się klientom, którzy szukają funkcjonalnego urządzenia na niewielką przestrzeń. W celu uzyskania informacji odnośnie konkretnych egzemplarzy, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z naszymi konsultantami.

W naszej ofercie, masz również możliwość zakupu popularnych w naszym kraju „Krajzeg”. Ich wykorzystanie zapewnia komfort pracy połączony ze zwiększoną wydajnością godzinową. Szczegóły odnośnie tego produktu, znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „sprzęt używany”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy profesjonalne usługi serwisowe wykonywane w krótkim terminie.

Comments are closed.