Zawieszki zapachowe – przyjemność dla zmysłów

Tym, co podoba nam się w zawieszkach samochodowych jest to, że doskonale służą odświeżeniu wnętrza naszego auta. Zawieszki zapachowe mogą bardzo różnie pachnieć – wszystko zależy od tego, jaki olejek zostanie użyty do ich produkcji. W każdym razie zawieszki są bardzo przyjemne nie tylko dla powonienia, ale dzięki swojej estetyce, także dla wzroku.

Trzeba przyznać, że kochamy zapachy i ich obecność w domu, w samochodzie czy w firmie znacznie nam pomaga, a mówi się także, że wpływa na nasze zakupowe preferencje, z czego korzystają marketingowcy rosnącej liczby punktów handlowych. Wiele zapachów nawiązuje do kwiatowych nut – są to między innymi orchidea, wanilia. Dużą reprezentację mają także owoce: mango, jabłko (zwłaszcza tzw. zielone jabłuszko), gruszka, pomarańcza, grapefruit. Popularnością cieszy się także drewno sandałowe, mięta lub zapach morski. Lubiane są zapachy imitujące zapach wnętrza nowego samochodu.

Zawieszki są bardzo kolorowe i rzucające się w oczy. Zawieszki zapachowe są bardzo ciekawe także dlatego, że mają różny kształt. Firmy je produkujące posiadają wiele rodzajów wykrojników, ponadto mogą zająć się opracowaniem kolejnych, jeśli tylko takie jest życzenie ich klienta. Tak więc na przykład firma produkująca odzież może skorzystać ze standardowego wykrojnika w formie koszulki, restauracja w formie drinka, a komis samochodowy w kształcie samochodu. W efekcie zawieszki zapachowe to już nie tylko gadżet do wnętrza samochodów, ale także znakomity sposób na promowanie swojego produktu lub przedsiębiorstwa. Można z łatwością rozdawać je swoim klientom na przykład załączając je do korespondencji. Mogą także zostać dołączone do egzemplarzy czasopism.

Wielu klientów firm produkujących zawieszki zapachowe interesuje to, czy posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny czy Międzynarodowego Stowarzyszenia Substancji Zapachowych (IFRA – International Frangrance Association). Zainteresowanie zyskuje tylko taki produkt, który składa się z komponentów w pełni przyjaznych środowisku naturalnemu.

Comments are closed.